Pluto_Rabbit's Blog

蒟蒻妹纸一枚,轻拍

给 Jacinth 留言

登录 *


loading captcha image...
(输入验证码)
or Ctrl+Enter

Avatar_small
RobertHah 说:
2023年6月01日 01:53

http://gubernya63.ru/novosti-partnerov/zakazat-polipropilenovye-meshki-ot-proizvoditelja.html

Avatar_small
RichardFap 说:
2023年5月30日 09:03

НКЦПФР попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD»
25.04.2019
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD».
Ці “проекти” не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.
Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та «Центр Біржових Технологій», ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг.
НКЦПФР, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.
Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Центр Біржових Технологій
Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.
З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.
ISRAEL INVESTMENTS LTD
Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).
Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

Avatar_small
WarrenJep 说:
2023年5月30日 06:28

Extremely so elated that I bumped into this websites! Not only has it long been fantastically advancing for myself in jargon of obtaining ideas on a variety of subject areas, it is already been a fantastic way I believe to build relationships with different everyone so, who foster comparable tastes. Recently discovered by chance so lots of much needed clues and practices right here which all have sincerely bettered me inside my every day dwelling, and I'm unable to pause to communicate this supply together with my peers. In addition to that, I be able to determine that they'll appreciate the most important once-in-a-lifetime marketing information just that they may be glad to know there is this site too. I'll undeniably be coming back this webpage time and time once more, as absolutely time after time an activity surprising and challenging to ferret out. say thanks a lot for developing a really good program, and I aren't able to wait to impart this resource with my contacts. I understand that they would worth the most important treasured important info that that may see presented here too. I'll most likely be rechecking this site time after time for a second time, as you have constantly things innovative and rousing to find. Many thanks for building such an spectacular website!

I am immensely thankful for stumbling upon this web pages, seeing that it has provided me with precious know-how and tools I always can use in my subjective and top notch daily lifestyle. I'm able to definitely be circulating the word with regards to this superb site to my peers and will persist to take back to it habitually to get more detailed insights.
If you want to find out more about this specific topic area have a look at my simple web-page: <a href=https://ethanfilmandphoto.com/wedding-photography/>Shenandoah Elopement outside Nashville, TN</a>

Avatar_small
Jeffreyinsub 说:
2023年5月29日 19:20

<a href=https://chel-week.ru/21071-prodazhu-migalok-mogut-priravnyat-k-torgovle.html>Продажу \мигалок\" могут приравнять к торговле оружием".</a> Сенатор и бывший начальник ГИБДД России Владимир Федоров внес в Госдуму проект закона, который запретит свободную продажу устройств подачи световых и звуковых спецсигналов для автомобилей...

Avatar_small
Tombew 说:
2023年5月29日 18:33

[url=https://rmfast.ru/]долгосрочные займы онлайн с ежемесЯчной оплатой[/url]: лёгкий и скоростной способ взять деньги в долг.
В России МФК выдают микрозаймы людям, в том числе клиентам с отрицательной историей и просрочками.
В РФ можно взять микрокредит онлайн на карту, электронный кошелек или наличными. Для получения микрозайма необходимо заполнить заявку и отправить документы, которые потребует микрофинансовых организаций РФ. Кредитный рейтинг и плохая КИ могут повлиять на процентную ставку и возможность получить займ сразу. Можно получить быстрый микрозайм до 50 000 рублей, а также взять мгновенный микрозайм наличными.
В нынешнем мире, когда время играет значительную роль, займы онлайн стали одним из самых востребованных способов получения финансовой поддержки. Возможность оформить микрозайм на карту мгновенно и без отказа, а также оформить микрозаймы наличными, привлекает всё больше людей.
МКК предлагают обширный выбор кредитов, включая срочные кредиты на карту, микрозаймы онлайн и займы наличными. Одним из главных преимуществ этих услуг является возможность оформить займ без отказа на карту в России в 2023 году, что становится незаменимым для людей с плохой кредитной историей.
Среди прочих услуг микрофинансовых организаций можно выделить кредиты без процентов на карту сразу в первый раз, что позволяет сэкономить на процентах и вернуть только ту сумму, которую взяли.

Avatar_small
Michaelrob 说:
2023年5月29日 11:02

Мусорные мешки - это важный элемент в современном домашнем уборе. Они позволяют собирать мусор и сохранять его в безопасности до тех пор, пока его не утилизируют. Кроме того, использование мусорных мешков имеет еще ряд других польз.

Во-первых, мусорные мешки облегчают процесс уборки, позволяя быстро собирать мусор в одном месте. Они защищают поверхности от загрязнения и способствуют тому, что помещение остается более чистым.

Во-вторых, мусорные мешки гигиенически и безопасны. Они помогают предотвращать распространение бактерий и грибков, которые могут вызвать различные заболевания. Благодаря высокой прочности и качественному материалу, мусорные мешки не рвутся и не течут, что позволяет собирать отходы безопасным для человека способом.
[url=https://pervoyralsk.meshki-dlya-musora.ru/]заказать мешки для мусора[/url]

Avatar_small
DavidJealf 说:
2023年5月29日 01:48

https://sqlinfo.ru/forum/profile.php?id=3

Avatar_small
frusfervikka 说:
2023年5月28日 13:53

Купить качественную химию для мойки катеров <a href=http://regionsv.ru/chem4.html>Какой химией отмыть днище лодки</a>. Какой я отмывал катер. Как быстро отмыть катеров от тины и водорослей.
Мойка дниа пластикового катера без забот. быстро и бюджетно. Высокая эффективность мойки. Отмывает даже стойкие загрязнения.

Что такое ультразвуковая очистка,какие очистить форсунки автомобиля своими руками <a href=http://www.uzo.matrixplus.ru/>Очистка ультразвуком и очистители</a> какие очистители существуют в природе. Степень ультразвуковой очистки в зависимости от загрязнения. Теория и практика очистки.

Как работает микроконтроллер, как собирать 8-ми битный ПК, старинные компьютеры на микропроцессорах Z80 и к580вм80а для школьников<a href=http://rdk.regionsv.ru/>Сборка и настройка компьютера Орион-128, Сборка ЮТ-88</a>

Химия для очистки и тестовые жидкости проверки форсунок <a href=http://www.matrixboard.ru>www.matrixboard.ru</a>

Купить качественную химию для мойки, Купить автошампуни, химию для уборки <a href=http://www.matrixplus.ru>составы для очистки днища катера, лодки, яхты</a>

Химия для ультразвуковой очистки форсунок и деталей <a href=http://regionsv.ru/chem6.html>Как самому промыть форсунки автомобиля</a>

<a href=http://wc.matrixplus.ru>Вся наука для яхтсменов, плаванье по рекам, озерам, морям</a>

Avatar_small
LucilleImipt 说:
2023年5月27日 19:20

http://www.advi.ru/page.php3?id=318

Avatar_small
W7mcolChire 说:
2023年5月27日 15:17

<a href=https://wmlogs.com>Top Affiliate Programs</a> - Церемонный фотосайт каталога партнерских программ
<a href=https://wmlogs.com/ru/>Каталог партнерских програм</a> - Официальный сайт Каталог партнерских програм

Avatar_small
mollyzv16 说:
2023年5月26日 17:46

Hot sexy porn projects, daily updates
http://porn.pictures.bestsexyblog.com/?post-amira

free home made mature porn video fat mature mom porn free family nudist porn frere porn make me cum isreali porn actresses

Avatar_small
IrinaPoeseCreerVem 说:
2023年5月25日 21:51

https://clck.ru/33Yj4c
[url=http://sync.lwwd.me/component/k2/item/23/23.html]https://clck.ru/33YrTU[/url] be7b6c7

Avatar_small
Charlesvox 说:
2023年5月25日 20:54

The truth is an individual implicated with a crime will probably create a primitive offer, minus the assistance of a reliable attorney. Therefore, in the event that you or a relative happens to be implicated of carrying out a criminal activity, do not pause to make contact with certainly one of our Orange county criminal defense lawyers experts. Our force We only fill all of our rank and file aided by the top rated law psyche in the neighborhood. All of us of legal providers are extremely proficient in what the law states additionally the red tape that complicates a quantity of criminal record litigation cases. Our criminal defense attorneys are true experts. These legal professionals should never pass personal judgment on a customer faced with intense offenses such as for instance murder, rape and even child molestation. They have to and to the best of their capability defend a customer which they may really consider to be guilty for the crime by which they truly are charged. Also, they have to put away individual viewpoints and also ideas and represent a customer that is charged with committing ineffable acts. Subsequently, coming to be a criminal defense legal professional not just can take labor but true character to defending every single man or woman's liberties provided beneath the law. Every case presents a unique distinct groups of tests regardless of which region of the court room your client is situated. Along with all types of law you can find pros and cons, however with criminal law many seem to simply look at cons. Often there is the chance of a unjust sentence, a mistrial at a remarkably crucial case, or the dangers of coping with rough felon, certainly their own sustenance and differing criminal resources of large profits. Many legal professionals might concur that there was more information on minuses, then unfavorable views that stay within the occupation, but the majority worthwhile lawyers be seemingly in a position to see after dark tough words and steps, and they are in a position to look at good that is released of doing criminal law. The huge verdicts that further confirm your clients sinlessness into the neighborhood, the range of the cases and clients, together with capability to be cross inspecting witnesses within the court room nearly every morning, usually are thought. If you wish to discover more info on this idea subject matter have a look at some martial arts web-site: <a href=https://amicuslegalgroup.com/?testimonial=stephen-rinka[color=#000_url>comparative fault in california can i still recover compensation if i partially cased a crash at least Jurupa Valley California</font></a>

Avatar_small
QuillBot 说:
2023年5月25日 14:29

Looking for an incredible writing tool to enhance your skills? Look no further! Introducing <a href=https://www.ebay.com/itm/314576727773>QuillBot</a>, the ultimate writing assistant that will revolutionize the way you create content. With a QuillBot subscription, you'll unlock a world of possibilities and take your writing to new heights.

QuillBot is more than just a simple paraphrasing tool. It utilizes state-of-the-art AI algorithms to understand your input and generate high-quality, coherent, and original content. Whether you're a student working on an essay, a professional crafting important emails, or a creative writer seeking inspiration, QuillBot has got you covered.

With its intelligent rewriting capabilities, QuillBot can help you rephrase sentences, restructure paragraphs, and find the perfect word choices to convey your ideas effectively. Say goodbye to writer's block and welcome a smooth and seamless writing experience.

What makes QuillBot even more impressive is its ability to understand context. It can analyze your writing and provide alternative suggestions that match your style and tone. You'll never have to worry about sounding repetitive or dull again.

QuillBot is designed with simplicity in mind. Its user-friendly interface ensures that anyone, regardless of their writing expertise, can navigate and benefit from its powerful features. With just a few clicks, you'll have polished and professional content ready to be shared with the world.

By offering QuillBot subscriptions on eBay, we bring this incredible writing tool right to your fingertips. You can now access the full range of QuillBot's features at your convenience. Plus, with our competitive prices and flexible subscription options, you can enjoy the benefits of QuillBot without breaking the bank.

Don't miss out on this opportunity to transform your writing. Get a QuillBot subscription today and experience the difference it can make in your content creation journey. Elevate your writing, captivate your audience, and unlock your true potential with QuillBot.

Avatar_small
seo-web.com.pl jop 说:
2023年5月25日 12:13

SEO — этто аббревиатура от Search Motor Optimization, какая сводится как «оптимизация под искательские целостности». Унтер сиим термином соображают перечень вещиц, которые делают лучше <a href=https://milorbhlq.anchor-blog.com/15855959/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D1%85%D0%B0%D0%BC-buzz-%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%B8%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3>Диджитал Маркетинг</a> сайт с пункта зрения алгоритмов поисковиков. Нежели лучше поисковики называть цену энергоресурс, для того более рослые строчки спирт захватывает в течение выдаче, а также чтобы чище людишек на него заходит. Видно, хоть сконструировать эпитет яко: SEO или сверхоптимизация унтер искательские системы — это сложное эволюция интернет-сайта чтобы увеличения поискового (органического) трафика.

Avatar_small
נערות ליוויrer 说:
2023年5月25日 11:49

Good point, makes a sence especially when one is experienced in the topic. So keep righting and share your thoughts and experiences.
I like this website too:

[url=https://www.vsexy.co.il/]שירותי ליווי[/url]

Avatar_small
Davidovace 说:
2023年5月25日 11:22

секционные бетонные заборы

https://hangoutshelp.net/user/alloyplane32
http://popka.info/user/beliefbomb14/
https://storescripts.ru/user/fontcorn42/
https://profiteplo.com/user/marchbomb49/
http://ezproxy.cityu.edu.hk/login?url=https://zabor-vn.com/odessa/

Avatar_small
BrianBaifs 说:
2023年5月25日 11:07

фильм снят по мотивам романа николаса пиледжи и ларри шандлинга «казино» (<a href=https://championsleage.review/wiki/%c3%98%c2%aa%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%b2%c3%99%c5%a0%c3%99%e2%80%9e_%c3%98%c2%a8%c3%98%c2%b1%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a6%c3%98%c2%ac_1xbet_%c3%99%e2%80%a6%c3%99%e2%80%a1%c3%99%c6%92%c3%98%c2%b1_%c3%98%c2%a8%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%b9%c3%98%c2%b1%c3%98%c2%a8%c3%99%c5%a0%c3%98_%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%a6%c3%98%c2%b1%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a1%c3%99%e2%80%a0%c3%98_%c3%98%c2%b9%c3%99%e2%80%9e%c3%99%c3%99%c3%98%c2%b1%c3%99%c5%a0%c3%99%e2%80%9a%c3%99%c6%92_%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%af%c3%98%c2%b1%c3%99%cb%86%c3%99%c5%a0%c3%98%c2%af_%c3%99%cb%86%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%a7%c3%99%c5%a0%c3%99%c3%99%cb%86%c3%99%e2%80%a0>https://championsleage.review/wiki/%c3%98%c2%aa%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%b2%c3%99%c5%a0%c3%99%e2%80%9e_%c3%98%c2%a8%c3%98%c2%b1%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a6%c3%98%c2%ac_1xbet_%c3%99%e2%80%a6%c3%99%e2%80%a1%c3%99%c6%92%c3%98%c2%b1_%c3%98%c2%a8%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%b9%c3%98%c2%b1%c3%98%c2%a8%c3%99%c5%a0%c3%98_%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%a6%c3%98%c2%b1%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a1%c3%99%e2%80%a0%c3%98_%c3%98%c2%b9%c3%99%e2%80%9e%c3%99%c3%99%c3%98%c2%b1%c3%99%c5%a0%c3%99%e2%80%9a%c3%99%c6%92_%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%a7%c3%99%e2%80%a0%c3%98%c2%af%c3%98%c2%b1%c3%99%cb%86%c3%99%c5%a0%c3%98%c2%af_%c3%99%cb%86%c3%99%e2%80%9e%c3%99%e2%80%9e%c3%98%c2%a7%c3%99%c5%a0%c3%99%c3%99%cb%86%c3%99%e2%80%a0</a>: love and honor in las vegas, 1995).

Avatar_small
DennisRiz 说:
2023年5月25日 04:25

Source:

<a href=https://vivatsklad.ru/>виват</a>


виват